facebook

Ви прекрасні!

Переваги рідкого мила.

Останнім часом все частіше і частіше в асортименті різних виробників з'являється новий продукт - рідке мило.

Більшість людей продовжують за звичкою користуватися твердим милом, незважаючи на його недоліки. Тверде мило має, як правило, високий лужний показник, що негативно впливає на шкіру. Зокрема, під впливом лугу шкіра втрачає захисний бар'єр у вигляді шкірного сала, що приводить до зайвого иссушению шкіри і схильності до роздратування. Саме виявлення цих недоліків твердого мила привело до розробки мила рідкого. У цього продукту є чимало достоїнств і переваг перед твердим милом. Про найбільш важливих з них ми зараз і поговоримо.

Перш за все, рідке мило більш гігієнічно, оскільки знаходиться у флаконі і не стикається безпосередньо з шкірою рук. Його використання в медичних установах значно знизило рівень зараження різними інфекціями.

Крім того, рідке мило не вислизає з руки і не засихає завдяки своїй особливій упаковці і консистенції.

У рідкому милі містяться суфрактанти - пом'якшуючі субстанції, які досить важко ввести в тверде мило. Нерідко рідке мило містить і різні відновлюють компоненти, які благотворно впливають на шкіру рук і сприяють її оптимальному зволоженню.

Рідке мило не впливає на баланс ліпідів у шкірі, що сприяє створенню слабокислою середовища. У цьому продукті містяться біодобавки, які неможливо ввести в тверде мило через руйнівного впливу лугу.

У рідку субстанцію набагато легше ввести екстракти рослин і ефірні масла, а також вітаміни. Крім того, рідким милом дуже зручно використовувати на природі, в поїздках, у відрядженні, в медичних установах. Це незаперечне достоїнство рідкого мила.

Якісне рідке мило виробництва ТОВ завод побутової хімії «СВ» стане незамінним помічником у вашому домі.

 

Шампуні для волосся

Шампунь в усі віки був одним з найпоширеніших засобів по догляду за волоссям.

Сьогодні шампуні не тільки очищають, але живлять і зволожують волосся, захищають і тим самим оздоровлюють волосся, роблячи їх красивіше.

Серія шампунів для волосся нашого виробництва виготовлена ​​за спеціально розробленою рецептурою і містить тільки якісні інгредієнти і компоненти.

Шампуні ТОВ завод побутової хімії «СВ» містять натуральні добавки, такі як кропива, алоє, череда, ромашка, мати-імачеха та інші.

Натуральні добавки, виконують ряд дуже корисних функцій:

  • Усуває перетин і ламкість волосся;
  • Укріплюють пошкоджені волосся, що надає волоссю блиск і еластичність;
  • Зволожує і живить коріння волосся;
  • Надає антисептичну дію.

Це далеко не всі корисні дії шампунів.

ТОВ завод побутової хімії «СВ» постійно перебуває у пошуку нових унікальних формул створення шампунів. Створюючи свою серію шампунів для волосся ми враховуємо дуже багато показників, таких як тип, структуру, колір, ступінь пошкодження та багато інших.

З впевненістю можно гарантувати що після використання нашого шампуню, ваше волосся стане, здоровим, м'яким, слухняним, і придбає неповторний блиск.